Duyurular

EDUVET ULUSLARARASI VETERİNER BİLİMLERİ KONGRESİ

EDUVET ULUSLARARASI VETERİNER BİLİMLERİ KONGRESİ

Sayın Meslektaşlarımız,
Hepinizi 25-27 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan “EDUVET ULUSLARARASI VETERİNER BİLİMLERİ KONGRESİ”ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.
Bu organizasyon ile Türkiye ve Avrupa’da veteriner bilimleri üzerine çalışan tüm meslektaşlarımızı değerli birikimlerini birbirlerine aktarabilmeleri için keyifli ve nitelikli bir bilimsel atmosferde buluşturmayı amaçlıyoruz.
Kongre kapsamında büyük hayvan ve at hekimliğinden kedi ve köpek hekimliğine, yaban hayatından, klinik öncesi bilimlere ayrıca veteriner hekimlikte akademik girişimciliğe kadar çeşitli konularda çok değerli yerli ve yabancı konuşmacıları dinleme şansımız olacaktır.
Şu ana kadar Avrupa’nın farklı üniversitelerinden, World Assosciation for Buiatrics onursal genel sekreteri Diplomat Prof. Dr. Otto SZENCI, FeMeSPRum (Mediterranean Federation for Health and Ruminant Production) Başkanı Prof. Dr. José Ramiro GONZÁLEZ-MONTAÑA, Szent Istvan Veteriner Üniversitesi’nden küçük hayvan cerrahisi konusunda Diplomat Prof. Dr. Tibor NÉMETH ve Milano Üniversitesi At Hekimliği ve Cerrahisi Uzmanlık Okulu Müdürü Doç. Dr. Francesco FERRUCCI’nin de aralarında bulunduğu 14 yabancı davetli konuşmacının sunumları kesinleşmiştir.
Kongremizin akademik yükseltme için gereken uluslararası kongre kriterlerine uygun olduğunu belirtmek isteriz.
Ayrıca, Kongremizde sunulacak çalışma makalelerinden on adeti dergi özel sayı editörlerinin değerlendirmesinden geçtikten sonra uluslararası hakemli bir dergi olan ve SCOPUS, Food Science and Technology Abstracts (FSTA), CAB Abstracts (Index Veterinarius, Veterinary Bulletin), Global Health, VetMed Resources gibi indekslerde taranan “VETERINARSKA STANICA” dergisinin kongremiz için basacağı özel sayıda ücretsiz olarak yayınlanacaktır.
Bildiri göndermek için son tarih 18.06.2021 erken kayıt için son tarih 20.05.2021 olarak belirlenmiştir.
Ayrıntılı bilgiye www.eduvet.org adresinden ulaşabilirsiniz.
Haziran ayında sizlerle buluşmaktan memnun olacağız.
Saygılarımızla.
Doç. Dr. Handan Hilal (ARSLAN) YAVUZ
Düzenleme Kurulu Başkanıwww.eduvet.org

admin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
×
admin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
Latest Posts

Comment here